• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Kollu Bariyer

Ankara Araç Altı Görüntülemeci

Kollu bariyer araç giriş çıkışının yoğun olduğu kullanılır. Güvenlik kullanarak kullanılan bir geçiş kontrol sistemidir. Çalışma kapasitesi yüksek sistemlerdir.Kurulduğu yerdeki araç yoğunluğuna dayanıklıdır.  Her türlü geçiş kontrol sistemiyle uyumlu olarak çalışabilir. Bariyer sistemleri içinde en çok tercih edilen sistemdir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Daha çok yerleşim yerleri ve halka açık yerlerde kullanılır. Günümüz teknolojisine uyumlu olarak çalışır. 

NASIL ÇALIŞIR? 

Kollu bariyer sistemi en çok kullanılan sistemdir..Kullanılan kol uzunluğu için alana göre ayarlanır. Araç giriş çıkışlarının çok olduğu kontrol kontrolde kullanılır. Açılma kapanma süresi ve hızı çalışır. Bu sistem kumanda buton ünitesi ve kart okuyucu gibi geçiş kontrol sistemleri ile çalışabilmektedir. Yani istediğiniz sistemle çalışır. Araç bariyerden geçişin çalışması için önemlidir. Bariyer altında araç olduğunu algılar ve tekrar açılır. Acil durum sistem açma serbest geçiş ekranında geçer. Gece farkedilir. Gece fark edilmesini sağlayan led ışık ve reflektör bandı vardır.. Ve gece olabilecek görünmez kazalara karşı da önlemlidir. Bu sistemler bilgisayarlara bağlı çalışabilir. Böylece kullanıldığı yere kaç araç girişi çıkış yaptı kayıt altına alınır. Ayrıca elektrik kesintisi gibi bazı durumlarda  elle çalışabilir. Kontrol altında güvenlik için da kolaylık sağlar. Paslanmaya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Zaman ayarlama özelliği mevcuttur. Bu sayede ayarlanan süre içinde otomatik olarak açılır ve kapanır. Herhangi bir kaza durumunda hasarı en aza indirmek için kol üzerinde bir kırılma noktası olmalıdır. Kullanılacağı alana kolayca montajı yapılabilir. Bariyerin dış yüzeyü alüminyum kaplama olmalıdır. Böylece hava şartlarına da uyum sağlar.

Kollu Bariyer Kullanım Alanları

Bu bariyer sisteminin kullanım alanı oldukça geniştir. Yaşam alanları içinde hemen her yerde görmek mümkündür. Hastane otoparkları, fabrika girişleri avmler konser alanları devlet kurum ve kuruluşları gibi birçok alanda kullanılır. Buralarda kontrol ve güvenlik için kullanılır. Hassas okuyucu ve mikro programlama özelliğne sahip olanları da havaalanlarında kullanılır. Böylece yüksek güvenlik isteyen havaalanları kontrol altına alınmış olur. Birçok kişinin yaşadığı toplu konutlarda da kullanılır. Böylece yaşam alanları kontrelle güven altına alınmış olur.

 

 

Kollu Bariyer

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03