• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Mantar Bariyer

Ankara Araç Altı Görüntülemeci

mantar bariyer

İnsan yaşamını devam ettirmek için güvende olmak gerekiyor. Mantar bariyer de bu güven oluşumunda bulunan unsurlardandır. Yaya trafiğinin çok olduğu gerekçesiyle mantar bariyer sistemi güvenli alanın oluşmasıdır. Mantar bariyer kullanmaya gerekmesindeki en birinci neden görsel değildir rahatsız etmeyin ve diğer bariyer sistemlerine göre daha kaliteli oluşudur. Yaşam içerisinde dışında alanda gidiniz. Güvenlik belediye önleri ve firma önlerinde güvenlik ve araç kontrollü için akla ilk gelen mantar bariyerdir. Uzun yıllar seçmekilecek şekilde çalışır. Aynı zamanda her türlü darbeye ve paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

SABİT MANTAR BARİYER

Kaldırım ve yol kenarlarında araç parkının yasak olduğu alanların güvenliğinin olduğu için kullanılır. Bunların yapılmasını için belediyelere de müraacat yapılabilir. Yetene kadar, istek ve talep ettik ve belediyede ihtiyaç içindir kanaat getiriyorse, gerekli ve ihtiyaç duyulan yerlere konumlandırılır. Kaldırım kenarlarında gördüğümüz sistemlerle yaya rahat bir şekilde kaldırılması içindir. Ayrıca araçların kaldırım ya da uygun olmayan yerlere park etme ihtiyaclarını da ortadan kaldırır. Sabit mantar bariyerler krom, döküm, alüminyumve plastik gibi farklı malzemelerden üretim mümkündür. İstenildiği gibi boy ve genişlikte üretimi yapılmaktadır. Şahsi olarak da kullanılanlaştırilinir. İş yeri, bina önü gibi kullanılabilir de kullanım mevcuttur.

 Mantar Bariyer Ve Güvenlik

Yayalar için ayrılan alan ve yollara ihtiyaç zaman araç park etme ya da park edilmez de araçla yaya kullanım alanlarının kısıtlanması güvenlğiğn azalmasına ya da çok daha kötu durumlara yol açabilir. burada da belirttiğiğmiz gibi bu mantar mantar bariyer içindir girecektir. Bu sistem ters yönde taşıtlar arasında koruyucu olarak görev alır. Taşıtların güvenliği de üst düzeye ulaşır. Ters yönlerde araçlar asına kaldırım konulmamış ya da konulamayan yollarda araçların dikkatsizlik sonucu ya da bilinçli şekilde yanlıl sollama ile neden olduğu kazalar de engellenmiş olur. .Hatta birbirini görememekten oluşabilecek kazaları ve kötü durumları engeller.

Mantar Bariyer

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03