• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Road Blocker

Ankara Araç Altı Görüntülemeci

Road blocker %100 yerli üretimi olan istenilen büyüklükte üretilebilir. Her koşulda şartnameye mutabık olarak üretilir. Bu sistem tam anlamıyla güvenlik amacıyla kullanılmakta ve güvenlik önlemi yüksek olan bölgelerde kullanılmakta. Kurum ve kuruluşlarda kontrollü geçişler sağlamak, güvenli giriş çıkış sağlamak ve güvenliği sağlamak için üretilmiştir. Road Blocker’lar tüm Access kontrol sistemlerine uygundur. Güvenliğin en çok olması gereken yerlerde road blocker araç geçişlerini durdurabilecek şekilde tasarlanmıştır. Güvenlik amacı ile kullanılmaktadır.

Özel güvenlik bölgelerinde giriş ve çıkışları kontrolde tutabilmek için tasarlanıp üretilmiştir. Emniyet birimleri ve askeri birlikleri, kamu bunlara örnektir. Güvenlik önlemi alan bankalar, fabrikalar, oteller, festival yerleri ve organizasyon alanları gibi bölgelerde kısa sürede montaj edilip kullanılabilir hale getirilir. Modüler yapı sayesinde kurulması ve sökülme işlemi basittir.

Road Blocker  Hakkında

Road BlockerGüçlü olan gövdesi ve dinamik tasarım sayesinde araçları kolay bir şekilde durdurur. Saniyeler içerisinde açılıp kapanabilir. Uzaktan kumanda, otomatik kapanma, fotosel güvenliği gibi çok sayıda özelliklere sahiptir. Girişte ve çıkışta aracın algılanması ile otomatik şekilde açılma, otomatik şekilde kapanma ve motor koruma sistemleri bunlardan birkaçıdır.

Üretilişi özelliklerini kaldırabilecek şekilde tasarlanmıştır. Terörist saldırılarına ve hava şartlarına karşı sistemimiz tüm aksamlarıyla korunmuşlardır. Sistemimizin içinde bulunan dalgıç pompası sayesinde olumsuz hava şartlarına karşı içinde kalan suyu boşaltmaktadır.  Sisteminin içerisinde soğutucu ve ısıtıcı bulunmaktadır. Hem yağ göstergesi hem de basınç göstergesi sisteme entegre edilmiştir. Elektik kesildiğinde sistem manuel olarak el pompası ile kontrol edilebilir. Plaka tanıması , geçiş kontrol veya herhangi bir hgs sisteme entegre edilebilir. Sistemin yanında uzaktan kumanda ve bazı butonlar verilmektedir. Jammer’dan yani frekans bozuculardan etkilenmez. Ayrıca bizlere 0850 248 85 64 no lu numaradan ulaşım sağlayabilirsiniz ve road blocker hakkında detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Mantar bariyerler hakkında da bilgi edinmek için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri ;

Yüksek güvenlik önlemi gerektirken yerlerde kullanılır.

Yüksek darbelere dayanıklıdır.

Dilediğiniz ölçüde üretim yapılır.

Hidrolik ünitesinin bakıma ihtiyacı yoktur.

Tamamen opsiyonel kırmızı yeşil trafik lambası

Dedektör güvenlik sensönrü fotosel loop

Tüm Access bilgisine sorunsuz çalışır

Road Blocker

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03